Pracownia


Wyobraź sobie wnętrze wymarzonego domu.  Wnętrze przytulne i ciepłe,  pełne wyszukanych dekoracji i rodzinnych pamiątek. A może jest to wnętrze industrialne, minimalistyczne,  urzekające prostotą  formy i detalu?

Z pomocą Interior Affairs to, co do tej pory pozostawało jedynie w sferze wyobraźni  i marzeń, stanie się realne.  Celem wszelkich działań projektowych jest bowiem stworzenie przestrzeni nie tylko pięknej i funkcjonalnej, ale również nacechowanej indywidualnym stylem i charakterem jej mieszkańców.

Właścicielką Interior Affairs jest architekt wnętrz – Karolina Butrymowicz,  której   fachowa wiedza zdobyta podczas studiów w Akademii Sztuk Pięknych wsparta doświadczeniem uzyskanym w czasie pracy zawodowej pozwala na tworzenie wnętrz harmonijnych i komfortowych. W branży projektowej działa od 2008 roku. Regularnie uczestniczy w szkoleniach branżowych oraz targach wnętrz i designu zarówno polskich jak i zagranicznych. Dzięki solidnemu warsztatowi, zaufanym dostawcom oraz sprawdzonym wykonawcom powstające w wyniku współpracy projekty znajdują swoje wierne odzwierciedlenie w rzeczywistości – ku zadowoleniu Inwestorów.